В Україні знову злетять цифри в платіжних квитанціях за комунальні послуги - громадян зобов'язують платити більше за споживання електрики в квартирах. Голова спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко розповів, наскільки зросте вартість послуг ЖКГ.

Про це повідомляє портал "Obozrevatel"

За словами Попенка, наприкінці минулого і початку цього року в Україні збільшилася вартість майже всіх послуг ЖКГ. Через це цифри в платіжних квитанціях в лютому для українців змінилися, і сума збільшилася на 800-1000 гривень.

У листопаді та грудні минулого року збільшилася ціна на розподіл газу аж на 100%, зросла вартість і самого блакитного палива. В останньому місяці минулого року профільна комісія затвердила збільшення вартості холодної води та водовідведення, в середньому, на 22%.

Комунальні послуги
Комунальні послуги

Олег Попенко стверджує, що на цьому всі подорожчання не зупинятимуться. Він підкреслив, що вартість комунальних послуг на території нашої країни продовжить зростати. За його словами, з 1 квітня 2021 року подорожчає Електрика.

Тим не менш, поки український уряд не визначив, хто отримає збільшені ціни в платіжних квитанціях. Спочатку, в Кабміні хотіли збільшити вартість електрики для тих, хто використовує більше 300 кіловат на місяць, а тепер мова йде про 500 або 1000 кіловат.

Нагадаємо, що голова спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко розповів про подорожчання комуналки в Україні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", в Україні зросте вартість оренди квартир.

Також портал "Українці" писав, що експерти розповіли, чому українцям прийшла збільшена ціна за електроенергію.