Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" успішно здійснила електронний обмін даними з органами соцзахисту щодо клієнтів, які отримують пільги або субсидії.

Про це повідомляє портал "Хвиля" з посиланням на Facebook-аккаунт компанії "Нафтогаз".

Фото пенсіонерів
Фото пенсіонерів

Особи, які стають клієнтами компанії "Нафтогаз України" і мають пільги або субсидії, відтепер позбавлені необхідності додатково йти до місцевого управління соцзахисту, щоб повідомити про зміну постачальника, або ж приносити довідки або інші документи.

"Нафтогаз" інформуватиме УСЗН про перехід до компанії клієнтів, а також направляє інформацію про ціну на газ, яка діє для кожного споживача. У компанії просять при подачі заявки на приєднання до "Нафтогазу" не забувати вказувати на право отримання пільг або субсидій.

повідомлення Нафтогазу в мережі Фейсбук
повідомлення Нафтогазу в мережі Фейсбук

"Понад 600 органів соцзахисту населення по всій Україні отримали від нас електронні звіти. Вони містять узгоджену інформацію, яка на щомісячній основі надається УСЗН. Надіслані звіти є запорукою вчасно отриманих пільг і субсидій, а також зручності зміни постачальника для пільгових категорій населення", — зазначили в "Нафтогазі".

Органи соцзахисту отримують повний набір інформації, а отже, не повинні вимагати від споживачів підтверджувати зміну Постачальника особисто або "доносити" довідки або інші документи. Це не тільки про зручність і економії, це особливо важливо в умовах боротьби з поширенням COVID-19.

пенсії, виплати, старенькі
пенсії, виплати, старенькі

"Нагадуємо клієнтам: перевірити, чи вказано вас як одержувача соціальної допомоги в ДК "Нафтогаз України", можна в особистому кабінеті на my.gas.ua або в чат-боті GASUA в Viber і Telegram. І ще раз наголошуємо: всі одержувачі пільг або субсидій можуть безперешкодно змінити постачальника і отримати більш вигідну ціну на газ. Зміна постачальника газу не впливає на отримання пільги та субсидії, які нараховувалися клієнту до цього", — резюмували в компанії "Нафтогаз".