Напевно багато хто знає про те, що розмір пенсії визначається за рахунок страхового стажу, а також сплачених внесків.

Читайте нас у Google News!

Українським законодавством передбачено те, що пенсійна виплата робиться без урахування заробітної плати, якщо це не стосується випадків, які передбачені законом.

"Пенсіонер має право на призначення пенсії, Отримувати її, продовжувати працювати, навіть на тій же посаді (крім пенсіонерів, які отримують пенсію за вислугу років) ", - пояснили в Пенсійному фонді.

Також вони відзначили і те, що за станом на 1 липня в країні 11,2 мільйона пенсіонерів, 2,7 мільйона з яких продовжують працювати.

"Розмір призначеної пенсії переглядається (перераховується) за правилами, визначеними законодавством. Через кожні два роки пенсіонерам, які працювали після призначення пенсій, проводяться перерахунки з урахуванням набутого після призначення пенсії страхового стажу або страхового стажу та заробітної плати (обирається найвигідніший варіант перерахунку) ", - йдеться в повідомленні.

Одне з підстав, завдяки якому може бути перерахована пенсія - це зміна прожиткового мінімуму для тих громадян, які втратили свою працездатність. В основному такі зміни передбачені два рази в рік - з липня і грудня.

А ось надбавки, доплата, а також інші соціальні виплати переглядаються, як тільки змінюється прожитковий мінімум, і пенсія підвищується незалежно від того, працює пенсіонер чи ні.

Також законодавством передбачена для непрацюючих пенсіонерів надбавка для членів сім'ї, які втратили працездатність. І для того, щоб була встановлена ​​відповідна пенсійна виплата, обов'язково потрібно повідомляти в ПФУ про те, що пенсіонер працевлаштований.