Розмір пенсійних виплат на території нашої країни буде скорочуватися щороку, а вже років через 30 виплати для пенсіонерів стануть в 2 рази менше. У Міністерстві соціальної політики розповіли, що відбувається з пенсійними виплатами в Україні останнім часом.

Про це повідомляє портал "Главком"

Так, кількість працюючих громадян в Україні стає менше, а число пенсіонерів, якщо порівнювати в процентному співвідношенні, зростає. Варто підкреслити, що ще кілька років тому зменшили "вартість" кожного року трудового стажу.

Згідно з новими правилами, всі пенсіонери в Україні отримують на 26% нижче виплати. А ще в 2000-х в Україні вимоги до стажу зробили жорсткішими, оскільки в нього перестало входити час навчання, період, коли співробітник працював, але не отримував виплати, і так далі.

Пенсіонери в Україні
Пенсіонери в Україні

Також варто підкреслити, що в 2016 році в 2 рази зменшили і єдиний соціальний внесок (ЄСВ) із заробітної плати, який поповнює бюджет Пенсійного фонду. Крім того, варто звернути особливу увагу на високий рівень тіньової економіки в Україні, а також на низький розмір зарплат.

Фото пенсіонерів
Фото пенсіонерів

У зв'язку з цим розмір пенсійних виплат буде зменшуватися з кожним роком. За інформацією від Міністерства соціальної політики, на сьогоднішній день пенсіонери отримують близько 28,7% останньої зарплати, але ця цифра впаде до 18%.

Якщо сьогодні із зарплатою в 10 тисяч гривень можна отримувати 2,87 тисяч, то в 2055 році ця цифра впаде до 1,8 тисячі гривень.

Нагадаємо, що українцям розповіли, кого торкнеться індексація пенсійних виплат з весни.

Як раніше повідомляв портал "Українці", екс-міністр соцполітики Андрій Рева пояснив, чи потрібно підвищувати пенсійний вік.

Також портал "Українці" писав, що з 1 квітня в Україні збільшать пенсійний вік для жінок.