Влада України продовжують шукати способи економії бюджетних коштів. На цей раз оптимізація впритул зачепила нарахування субсидій. На жаль, багатьом українцям навряд чи сподобається те, що комунальні послуги їм доведеться оплачувати в повному обсязі.

Читайте нас у Google News!

Кабінет міністрів України своєю постановою №632 змінив порядок нарахування соціальних виплат та соціальної допомоги, а також назвав нові причини, за якими їх можуть позбавити.

пенсії, виплати, старенькі
пенсії, виплати, старенькі

У постанові № 632 чітко прописані нові умови і нюанси виплати державної соціальної допомоги. Завдяки внесенню в критерії підрахунку сукупного доходу сім'ї нових пунктів, цей самий дохід буде значно збільшений. А це означає, що більшість з тих, хто раніше отримував субсидії від держави, змушені будуть вирішувати свої фінансові труднощі самостійно, не сподіваючись на соцдопомогу.

Так, згідно з новою постановою Кабміну, в середньомісячний дохід сім'ї враховуватимуться зарплата після сплати податків; стипендія; допомога по безробіттю; всі соціальні виплати, в т.ч. і субсидія; грошові перекази з-за кордону; всі інші доходи, про які відомо податкову службу і які оприлюднені одержувачем в декларації про доходи; доходи від продажу молока та продукції тваринництва з приватних домогосподарств - 30% від виручки; пенсія і довічні виплати для суддів у відставці; грошове забезпечення військовослужбовців; для ФОП на I групі до сукупного доходу враховувати мінімальну зарплату, на II групі - дві мінімалки, а на третій - три.