Світові ціни на більшість сільськогосподарських товарів, у тому числі на продовольчі, стабілізуються в найближче десятиліття.

Про це йдеться в доповіді, підготовленій Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР — OECD) спільно з продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), передає Дєло.

Зазначено, що найсильніша динаміка зростання цін спостерігалася в квітні 2021 року, до початку травня продукти харчування подорожчали на 4,8%, побивши десятирічний рекорд.

Старший економіст ООН Абдул-Реза Аббасіан вважає причиною цього різке зростання попиту на кукурудзу в Китаї, сильну посуху в Бразилії і глобальне збільшення споживання рослинних масел і цукру в світі.

магазин, м'ясо
магазин, м'ясо

При цьому Глобальна інфляція призводить до підвищення цін не тільки на продовольство. У країнах ОЕСР ціни в квітні побили 12-річний рекорд: такого подорожчання там не було з 2008 року.

Згідно з доповіддю, світові ціни на продукти харчування зростали через збільшення споживання біодизеля в світі, зниження споживання м'яса, посухи в Бразилії, яка призвела до скорочення виробництва цукру, різко виріс попиту на кукурудзу в Китаї, а також через те, що виробництво пальмової олії країнами-експортерами не встигає за зростаючими потребами його споживачів.

На думку експертів, вже в найближчі роки ціни скоректуються, а потім на тлі збільшення виробництва і уповільнення зростання попиту дещо знизяться.

"У найближчі 10 років попит на сільськогосподарську продукцію буде підвищуватися повільніше звичайного — в середньому на 1,2% на рік, тоді як в останні 10 років він збільшувався на 2,2% на рік", — йдеться в документі.

При цьому світове виробництво в цей період буде рости на 1,4% на рік. З очікуваного до 2030 року зростання виробництва агрокультур 87% буде забезпечено за рахунок динаміки в рослинництві, 6% — за рахунок розширення землекористування і 7% — за рахунок збільшення інтенсивності обробітку сільськогосподарських культур, вважають аналітики.

Також очікується, що значна частка прогнозованого зростання виробництва худоби і риби буде обумовлена збільшенням продуктивності. Збільшення поголів'я також внесе значний внесок у зростання виробництва тваринницької продукції в країнах з економікою, що формується, і країнах з низьким рівнем доходу, йдеться в доповіді.

Автори документа також прогнозують, що врожайність зернових буде рости в середньому на 1% на рік за рахунок збільшення різновиду насіння і підвищення ефективності використовуваних ресурсів. Стримувати зростання виробництва будуть обмежений доступ до нових технологій і брак інвестицій.

Згідно з прогнозами, за 10 років виробництва зернових у світі збільшиться на 336 млн т.основне збільшення по пшениці очікується за рахунок Індії, Росії та України, приріст виробництва кукурудзи забезпечать США, Китай і Бразилія. Виробництво сої в світі до 2030 року досягне 441 млн т, що більш ніж удвічі перевищить загальний урожай інших олійних, який буде на рівні 179 тисяч тонн.

У свою чергу Глобальна пропозиція м'яса до 2030 року зросте до 374 млн тонн. Більшу частину приросту забезпечать Китай, Бразилія і США, прогнозують аналітики. Основним драйвером сектора буде м'ясо птиці.

Виробництво молока в світі буде збільшуватися в середньому на 1,7% на рік — швидше, ніж більшість інших секторів — і перевищить 1 млрд тонн.