Експерт по справах ЖКГ показав, що показова боротьба Зеленського і Порошенка не більше, ніж фарс для народу. Насправді політики вміло діють в інтересах один одного у потрібний час підтримуючи законопроекти свого вдаваного "ворога".

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Зеленський і Порошенко як би вороги, але підтримують один одного і разом голосують одні закони, продаючи нашу країну за кредити (читай: за хабарі).

Зеленський говорив, що не хоче, щоб йому люди сказали: ти такий же, як Порошенко. Ти не такий же, ти ще гірше, тому що такий же, але прикидаєшся кращим.

У чому різниця між ними?

І Порошенко теж продавав країну, теж кредити брав, теж піднімав мінімальну зарплату, і дороги будував. Хто більше - це вже пісочниця в дитячому саду.

Але. При Порошенко потерпає від повеней і перегину, які вдарили по багатьом українцям: необґрунтоване підвищення тарифів ЖКГ.

І що Зеленський і його слуги? А нічого. Продовжили його політику.

Це ви вперше в історії ввели "ринок газу" дозволивши нас грабувати без гальм. Це ви вперше з 1998 року збільшили норму оплати субсідіантамі за послуги ЖКГ з 15 до 20%. Це при вас в ЖКГ грабувати стали ще більше.

Скоро вже Порошенко вас буде гнобити, що при ньому російські школи не зачинялися і тарифи нижче були.

Ви і сьогодні разом з ним знову голосували закони, які вимагає МВФ. Ви зараз проголосували за презумпцію вини споживачів послуг ЖКГ і за вибивання з них боргів.

Ваша "героїчна боротьба" на словах в Фейсбуці і Телеграмі вже втомила. Покажіть діями зміни.

Або припиняйте воювати зі своїм партнером і другом Порошенко - ви такі ж антиукраїнські негідники."