Відома телеведуча Маша Єфросиніна поділилася на своїй сторінці Instagram про що думає в останні дні літа. Відвертий та трохи сумний пост вразив підписників.

Маша ділиться, що в цілому не зрозуміла чи було літо насправді. Маша мала на увазі перш за все "Ну ось те літо, в класичному його варіанті - з відпочинком, облізлим носом та підсмаженою на сонці дупою.З вечірками через день, спонтанними подорожами та валізами в яких валяються в'єтнамки з попереднього літа в піску".

Складається враження ніби у телеведучої здали нерви, проте більшість підписників поділяє її думку.

Маша Єфросиніна
Маша Єфросиніна
Маша Єфросініна

"Ні весни, ані літа...були пів року нескінченої нової реальності. З шоком та біллю від новин, з прийняттям ситуації, з відчуттям найпотужнішого споріднення з близькими та усвідомлення крихкості усіх планів...", - продовжує думку Маша.

Та знаменитість не губить віру у краще та оптимізм, не дивлячись на сумну "ноту" поста.

А ще з неймовірно вірою, що все налагодиться. Ось я прокинусь одного ранку, відкрию новини, а там раз, і все у всіх добре"

Єфросиніна зачіпає також і тему міжлюдських відношень, з подругами або знайомими:

"Сьогодні всередині я відчуваю втому від постійного страху - я ніколи у своєму житті не проводила стільки часу з відчуттям, що треба побоюватися: обіймів, поцілунків, дверних ручок, піти на ювілей до рідної людини, замовити їжу в ресторані та відмовитися від неї, бачачи, що кур'єр без маски та рукавичок… Ще пів року тому навіть в галюцинаціях мені б не примарилося, що можна зустрітися з подругою на вечерю і закінчити її НЕ спустошеною пляшкою Піно Гріджіо, а спільним походом здати ПЛР "про всяк випадок"

View this post on Instagram

О чём я думаю в последние дни лета? О том, что, не поняла, было ли оно. Ну, вот то лето, в классическом его понимании- с отдыхом, облезлым носом и подпёкшейся на солнце жопой, с вечеринками через день, спонтанными полётами и чемоданами, в которых валяются вьетнамками в песке с прошлого лета 🙄 Не было ни весны, ни лета...были полгода совершенно-абсолютно- бесконечно новой реальности. С шоком и болью от новостей, с принятием ситуации, с ощущением мощнейшей близости с родными и осознанием хрупкости всех планов ... А ещё с невероятнейшей верой, что всё наладится. Вот проснусь в одно утро, открою новости, а там раз, и всё у всех хорошо... Сегодня внутри я чувствую усталость от постоянного страха- я никогда в своей жизни столько не проводила времени с ощущением, что надо всего опасаться: объятий, поцелуев, дверных ручек, пойти на юбилей к родному человеку, заказать еду в ресторане и отказаться от неё, видя, что курьер без маски и перчаток ... Еще полгода назад даже в галлюцинациях мне бы не явилось, что можно встретиться с подругой на ужин и закончить его не опустошённой бутылкой Пино Гриджио, а совместным походом сдать пцр «на всякий случай»... Стали болеть друзья и знакомые... И меня бесит чувство, что первым делом ты думаешь, не что срочно привезти им из лекарств и фруктов, а когда, бляха, ты контактировал с ними... Бесит!!! Так не было, так не должно быть... #зае...ласьМарийка #держимсявместе

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

На думку телеведучої не повинно бути так, коли захворів хтось із близьких замість думки про турботу, виникає думка про контакти.

Багато користувачів здивовані різкою переміною в Маші, та всі намагаються підбадьорити не лише її, а й один одного у коментарях.

Нагадаємо, що раніше "Українці" повідомляли про зворушливе вітання з днем народження від Маші свойому сину.