Разом з коханим чоловіком Тимуром Хромаєвим українська телеведуча Маша Єфросиніна побувала на відкритті скульптурного парку у Львові.

Пара, яка лише нещодавно відсвяткувала річницю шлюбу, завітала до селища Стрілки. Зокрема, у своїй офіційній сторінці Instagram Маша поділилася з шанувальниками кадрами з подорожі на яких постала разом з обранцем.

Як написала у дописі Єфросиніна, відтепер кожен українець має пишатися не лише тим, що наша країна відома спортсменами й безліччю творчих людей, але й скульптурним парком, який був гідно оцінений світовою спільнотою. Відомо, що над проєктом працювали понад 6 років, а за увесь час було побудовано близько 40 неймовірно дивовижних споруд. Телеведуча зазначила, що проєкт подарував їй враження на усе життя.

View this post on Instagram

Это Львов, детка! Отныне, находясь в любой точке мира, вы сможете с гордостью заявлять, что Украина может гордиться не только нашими спортсменами, артистами, художниками и духом свободы! А и настоящим, признанным мировым сообществом Современным Скульптурным Парком! Проект, создававшийся более шести лет; около сорока невообразимой красоты скульптурных сооружений, расположенных на гектарах земли, подарят вам тот вид впечатлений, которые «на всю жизнь». Вход свободный для всех желающих - главное, не ленитесь, приезжайте! И испытайте ту гордость за наших талантливых художников, которой сегодня переполнена я!!! @park_3020 живи, наполняйся, разрастайся, вдохновляй!!!! #восторг П.С. Подробности в сториз. Предвкушая ваши вопросы по платью: это мои любимые @d_angelann 💜

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Для виходу зірка віддала перевагу розкішній сукні в горошок від відомого бренду “Maison D’AngelAn”. Зокрема, образ Маші доповнюють клатч, сонцезахисні окуляри й капелюшок від українського дизайнера Руслана Багінського.