Відомий артист російських фільмів 2 роки тому потрапив у досить скрутне становище. Актор повертався зі зйомок в Санкт-Петербурзі в Москву. На вокзалі перед дорогою він пішов щось купити... Його знайшли біля магазину з проломленою головою. Від цієї травми актор Євген Леонов-Гладишев не може оговтатися досі. Злочинці так і не знайдені.

Євген Леонов запам'ятався глядачам багатьма ролями, першою доволі короткою була роль у фільмі "Місце зустрічі змінити не можна" де актор зіграв Васю Векшина.

Євген Леонов-Гладишев у фільмі «Місце зустрічі змінити не можна»
Євген Леонов-Гладишев у фільмі «Місце зустрічі змінити не можна»

Окрім цього він грав й в «Сибіріаді», в романтичній комедії «Не хочу одружитися!». А найбільше заповнився роллю майора Шишкіна в телесеріалі «Убійна сила». Його вираз «Єдрьон-батон» став крилатою фразою.

Євген Леонов-Гладишев в серіалі «Убойная сила»
Євген Леонов-Гладишев в серіалі «Убойная сила»

Після отриманої травми актор впав у кому, у нього стався ще й інсульт. Рідним та близьким вдалося підняти його на ноги, Євген вже розмовляє та самостійно ходить. Але йому потрібні ще кілька курсів реабілітації, а родина свої можливості вичерпала.

View this post on Instagram

Дорогие коллеги, артисты, кинематографисты , в первую очередь, обращаюсь к вам. Буду благодарна , если уделите минуту на прочтение этого текста и сочтете важным помочь))) В 2018 г. народный артист РФ , Евгений Борисович Леонов-Гладышев, получил тяжелейшую черепно-мозговую травму, повлекшую за собой длительное расстройство здоровья и инвалидность. Позади несколько реабилитационных курсов. Евгений Борисович находится в положительной динамике и каждый курс - это большой шаг вперёд. Стоимость одного курса реабилитации - 250 тысяч (а их нужно проходить 3 раза год). Можно перевести любую возможную сумму можно на карту Сбербанка 2202 2004 1650 3504 Евгений Борисович Леонов. С пометкой: НА РЕАБИЛИТАЦИЮ. Телефон для связи: 8-952-281-55-24 Елена Владимировна Скрипкина (супруга). Будем благодарны всем, кто откликнется. Всем удачи, берегите себя!

A post shared by Елизавета Боярская (@lizavetabo) on