Сьогодні, 23 листопада, у Львові прощалися з Романом Віктюком. Про це повідомляє портал ТСН.

Церемонія прощання відбулася поруч з Театром юного глядача. Друзі, колеги і прості місцеві жителі кілька хвилин аплодували Маестро і вигукували: "Браво" у дворі театру.

Згодом труну було перевезено до церкви святого Андрія, де знаменитого режисера відспівають. Передбачається, що Віктюк буде похований на Личаківському кладовищі в сімейному склепі.

У Театрі юного глядача почав працювати Віктюк. У цьому місці він пропрацював протягом дев'яти років. Згодом він переїхав до Москви.

Remote file

Зазначимо, що Роман Віктюк помер 17 листопада від ускладнень СOVID-19. За словами племінників відомого художника, Віктюк помер після того, як його перевезли з однієї лікарні в іншу. Причиною смерті Віктюка став розрив тромбу.

Сам Віктюк написав у заповіті про те, щоб його поховали у Львові поряд з батьками.

Важку втрату прокоментували багато знаменитостей, серед них актори — Андрій Данилко, Максим Віторган, ведучий Юрій Горбунов та інші.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.