Популярний російський актор і режисер Армен Джигарханян покинув цей світ 14 листопада віці 85 років.

Після сумної події 35-річна співачка Олена Кравець заявила, що артист міг би стати батьком навіть після смерті. Вона повідомила, що хоче народити дитину, використовуючи його біоматеріал.

Як передає портал Українці, за словами співачки

Незадовго до смерті Джигарханян відвідав елітний центр планування сім'ї, розташований на Рубльовці, для заморозки генетичного матеріалу.

Вона зазначила, що готова цим скористатися і народити спадкоємця відомого режисера.

Альона Кравець, фото з Instagram
Альона Кравець, фото з Instagram

Співачка пояснила свою ідею тим, що це чудова і рідкісна можливість мати дитину від геніальної особистості. Співачка зазначила, що навіть придумувала для них імена: для хлопчика - Армен на честь актора, а для дівчинки - Олена, на честь його покійної доньки.

"Це ж прекрасний генетичний матеріал – діти будуть гарними, талановитими, повними сил до старості. До того ж дочка давно просила мене про братика або сестричку", – уточнила Альона Кравець.

Армен Джигарханян
Армен Джигарханян

Зі свого боку, російський зірковий адвокат Сергій Жорін прокоментував ініціативу Кравець та зазначив, що практично неможливо використовувати біоматеріал померлої людини, якщо це не зазначено у її заповіті. Крім того, діти, народжені таким чином, не можуть претендувати на спадщину своїх біологічних батьків.

"Генетичний матеріал неможливо використовувати без згоди власника. Тому хто завгодно не може це зробити, однозначно", – пояснив Жорін в розмові з Teleprogramma.pro.

Нагадаємо, що Армен Джигарханян викликав у колег сльози жалості своїм виглядом.

Раніше Українці повідомляли, що колишня дружина Джигарханяна не прийшла на його похорон.

Також ми повідомляли, що син Армена Джигарханяна розповів, як актор доживав останні дні.