Як тільки стартував новий сезон шоу" Танці з зірками", то всі шанувальники шоу затамували подих. Адже набір учасників підібрався дійсно феєричний. Чого тільки варті підкорювач вовчиць Олег Винник і Ревізор всієї України Оля Фреймут.

Незабаром вони обидва попрощалися з шоу. Олег через коронавірус, а Оля через невміння танцювати. Однак, Олег намагався врятувати Фреймут, віддавши їй всі свої голоси, після того, як він прийняв рішення покинути шоу. Але це врятувало Ольгу тільки на тому ефірі, а незабаром вона вилетіла, як пробка з-під шампанського.

фото Ольги Фреймут
фото Ольги Фреймут

Однак, крайній ефір шоу теж здивував. Це був півфінал, в якому учасники шоу танцювали з ведучими шоу. Юлія Саніна вибрала в партнерки Тіну Кароль (що було очікувано). Дівчата разом з Дмитром Жуком продемонстрували таку пристрасну румбу, від якої паморочиться голова. Однак, найцікавіше чекало на глядачів після танцю.

Тіна Кароль та Юлія Саніна, фото з Instagram
Тіна Кароль та Юлія Саніна, фото з Instagram

Ведучими балкона були ті самі Оля Фреймут та Олег Винник. Пара красиво поєднується, так як обидва блондини. Олег дуже мужній, а Ольга жіночно тендітна. Цю красиву гаму закінчили шати в тон, адже обидва красувалися в чорному одязі. Не менш цікавою була і розмова парочки. Фреймут згадала, як вона програла, не дивлячись на те, що до того Винник віддав їй свої голоси.

"Я віддав тобі всю любов, мої шанувальники віддали тобі... Я так в тебе вірив.. Привіт, Юля, ти була прекрасна. Тіна, не ревнуй" - різко перемикався Олег Винник.

Олег Винник і Оля Фреймут, скріншот з відео
Олег Винник і Оля Фреймут, скріншот з відео

"Цей проєкт, він об'єднує... Він об'єднав вашу дружбу, об'єднав нас з Олегом. Хоча ми дві планети" - підхопила ексРевізор.

Потім Ольга попросила підтримати пару і різко розвернулася до Олега. Так, що їхні обличчя стали дуже близько, ледь не злившись в поцілунку.

Олег Винник і Оля Фреймут, скріншот з відео
Олег Винник і Оля Фреймут, скріншот з відео

Варто відзначити, що Юлія Саніна і Дмитро Жук пройшли у фінал, де змагатимуться за головний кубок.