Ведуча 1+1 поборола коронавірус протягом трьох тижнів. Про це вона повідомила на своїй сторінці Фейсбук.

Йдеться про Людмилу Барбір, яка вела передачу "Сніданок на 1 + 1".

"Так щаслива повернутися до вас. На щастя, моя історія з хворобою вже позаду. І це все завдяки правильним установкам лікаря, турботі рідних і вашій підтримці", - розповіла вона.

Відзначимо, що коронавірус - це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю.

Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

На даний момент в нашій країні захворіло 648 тисяч українців. Дана хвороба, згідно з офіційними даними, забрала життя 11,2 тисячі наших співвітчизників. У свою чергу від коронавірусу видужало 299 тисяч осіб.

Найгірша ситуація в Києві, Харківській, Львівській, Одеській, Івано-Франківській області.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.