В Окружний адмінсуд Києва звернулися з проханням зобов'язати Мін'юст звернутися до суду щодо заборони діяльності "Партії Шарія".

Про це повідомляється на його сайті.

Так, причиною такого звернення стало порушення партійної ідеології закону "про декомунізацію", який засуджує діяльність комуністичних і соціалістичних символів, переконань і принципів.

Позивач попросив суд визнати протиправною бездіяльність Мін'юсту, який не прийняв рішення про невідповідність роботи "Партії Шарія" вимогам закону "про декомунізацію", який засуджує соціалістичні і комуністичні переконання і символіку.

Він також закликав ОАСК зобов'язати Мін'юст подати позов до суду з вимогою заборонити діяльність "Партії Шарія" в Україні і скасувати її держреєстрацію.

Суд поки розглядає питання про відкриття справи за цим позовом.

Нагадаємо, раніше Анатолій Шарій заявив, що Офіс президента України нібито замовив його "політичне вбивство". Представники Володимира Зеленського назвали ці звинувачення сміхотворними, які зроблені для підвищення власного рейтингу.

Як повідомлялося, в Харкові сталися сутички між представниками "Партії Шарія" і "Нацкорпуса". В результаті сутички постраждали кілька людей, яких госпіталізували.

Учасникам інциденту загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

У неділю, 12 липня, в Харкові на вул. Аральської відбулися сутички представників двох партій. Як повідомляють деякі ЗМІ в зіткненні брали участь представники «Національного корпусу» і «Партії Шарія».

Як повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції, в результаті зіткнень постраждали двоє людей.

Коли приїхала поліція, на місці події залишилися тільки постраждалі. Також учасники сутичок розмалювали паркан.

У поліції повідомили, що постраждалих під час сутичок «Партії Шарія» і «Нацкорпуса» в Харкові госпіталізували.

Учасникам зіткнення загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

Прибувши на місце події, правоохоронці побачили розмальований паркан і потерпілих. Постраждалих з тілесними ушкодженнями госпіталізували. Учасникам, що сталося загрожує від трьох до семи років ув'язнення.