Міністр охорони здоров'я поділився негативним прогнозом розвитку коронавірусу. Про це він повідомив в ефірі каналу 24.

Як повідомив Максим Степанов, епідемія коронавірусу в нашій країні триватиме як мінімум до квітня наступного року. Він зазначив, що подолати даний період буде вкрай непросто.

За словами Степанова, способом зупинки коронавірусу може бути лише введення локдауну. Таке посилення карантинних обмежень піде в той момент, коли система медицини не буде справлятися з потоком заражених. Передбачається, що дана ситуація виникне після сімдесяти відсотків заповнення лікарень.

За весь час пандемії в Україні:

  • захворіло-693 407 осіб;
  • одужало-326 238 осіб;
  • летальних випадків-11 909;
  • проведено ПЛР-тестувань - 4 419 791.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.