Відома українська співачка, автор пісень і народна артистка України Наталія Могилевська показала шанувальникам фрагмент з шоу "Маскарад". Артистка показала момент, коли вона з легкістю відгадала, що в образі бабки був український співак і чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес.

Відповідне відео Наталія Могилевська опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Всім відомо, що не так давно в Україні пройшло нове шоу під назвою "Маскарад", в якому популярні зірки вгадували, хто ховається за тим чи іншим чином. У шоу була команда Монатіка, в якій сидів Влад Яма і співачка Maruv, а також команда Потапа, в якій сидів Юрій Ткач і Наталія Могилевська.

Незважаючи на те, що шоу вже пройшло, Наталія Могилевська вирішила нагадати про нього шанувальникам. Вона показала фрагмент, коли з першого разу відгадала, хто ховається під образом бабки.

"Яке твоє улюблене телешоу?У мене - Маскарад🎭мабуть найкрасивіший проект 2020.Той хто раптом пропустив останній випуск, буду показувати вам, Хто є хто😌", - підписала свою публікацію українська артистка Наталія Могилевська.

Передплатники популярної співачки і народної артистки України залишили безліч коментарів під її публікацією.

""Тільки не кажи Що ти Боря" фраза через яку хочеться просто вбитися. Який нафіг Борис Апрель? Якщо ти людина ппц який старого гарту і т.д. гаразд. Але хоча б заради пристойності на ТБ сказала б "Зіанджа". Тільки в першому випуску Наташа 3 рази згадала Бориса Апреля, якого на даний момент тупо немає", "Мда... все як завжди ... залишилося Ольгу Бузову в гості запросити... і тоді повне Дно буде цілком зібрано. 1+1", - пишуть підписники Могилевської.

Коментарі зі сторінки Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі зі сторінки Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі зі сторінки Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі зі сторінки Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що артистка Наталія Могилевська виконала кілька рухів з Ігорем Ласточкіним і Потапом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Наталія Могилевська показала фото з Іриною Білик і зізналася їй у почуттях.

Також портал "Українці" писав, що співачка Наталія Могилевська здалася фанатам в несподіваному образі.