Популярна українська співачка і солістка рок-групи "The Hardkiss" Юлія Саніна показала знімок з самого танцювального шоу "Танці з зірками". На фотографії можна побачити Юлію Саніну і її партнера Дмитра Жука, з яким вона дійшла до суперфіналу, але так і не виграла.

Відповідну фотографію Юлія Саніна опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

29 листопада на телеканалі "1+1" відбувся грандіозний суперфінал популярного шоу "Танці з зірками". Відомо, що до суперфіналу дійшла Надія Мейхер, Санта Дімополус і Юлія Саніна. Перемогу здобула Санта Дімополус, але Саніна не впала духом і вирішила присвятити свій пост цьому проекту.

На знімках можна побачити кілька красивих образів Юлії, в яких вона виходила на сцену багато разів. Співачка зробила відверте зізнання, підкресливши, що ні про що не шкодує.

"Думки і подяки. Дива не сталося. Може бути тому, що ми все таки живемо в реальному світі, а не в казці ☺ ️озираючись назад, точно скажу, що не шкодую ні про що. Кожна хвилина шоу дала мені так багато досвіду, почуттів і особистісного зростання, на які У інших йдуть роки. Я ж не за кубком туди йшла. Я йшла туди за собою. Так, я завжди була сильною, морально стійкою, але тепер я стала в рази впевненіше в собі, зрозуміла, що можливості мого тіла і психіки безмежні, я тепер не боюся різних емоцій і знаю, як їх показати вам. Нам буде тепер ще цікавіше, мої дорогі друзі❤️", - підписала свою публікацію фронтвумен гурту "The Hardkiss".

Шанувальники української артистки залишили під публікацією величезну кількість коментарів, які виявилися позитивними.

"Ти така справжня ❤️ В яка неймовірна. обожнюю і надихаюся", " ти і так була Космосом для нас🌌 а тепер ти Всесвіт, яка вмішає в собі безліч безмежних космосів! Любимо і дуже цінуємо❤️", - пишуть під постом фанати співачки.

Коментарі зі сторінки Юлії Саніної в Instagram
Коментарі зі сторінки Юлії Саніної в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Джамала розповіла про те, як вона працювала в перший раз в дитинстві.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Наталія Могилевська показала фрагмент з проекту "Ліга сміху".

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Світлана Лобода показала чарівних дочок.