Кім Кардашьян продемонструвала свою нову обновку. Відповідні знімки були опубліковані на її офіційній сторінці.

Стиль Кім Кардашьян є іконою стилю для мільйона жінок по всьому світу.

Жінка вперше привернула увагу засобів масової інформації як друг і стиліст Періс Хілтон, але отримав більш широку увагу після того, як в 2007 році було випущено інтимне відео «Кім Кардашьян, суперзірка» з її тодішнім хлопцем Реєм Джі.

Пізніше того ж року вона та її сім'я почали з'являтися в E! реаліті-телесеріалі»йти в ногу з Кардашьян". Його успіх незабаром призвів до створення спін-оффів серії "Кортні і Кім Так Нью-Йорк" і Кортні і Кім Таке Майамі.

Зірка постійно демонструє свої оновлення в одязі Instagram. На новому фото вона постала в бежевій водолазці і шкіряних блакитних брюках-кльош.

Наряд вона поєднувала з блакитними гостроносими туфлями з брошками з каменів.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.