Популярний український комік, актор і член журі гумористичного шоу "Ліга сміху" Юрій Ткач замилував шанувальників черговим відео в соціальній мережі.

Відповідне відео Юрій Ткач опублікував на своїй сторінці в Instagram-сторіс.

Дружина застала чоловіка, лежачого на ліжку в спальні. Юрій не зміг приховати теплих почуттів до їх собачки - такси на ім'я Буся, яку так обожнюють численні шанувальники їх дружної сім'ї.

Ні для кого не секрет, що Юрій Ткач є одним з найяскравіших шоуменів України, він з легкістю може насмішити публіку і закохати в себе аудиторію. Таке він зробив і цього разу, коли опублікував смішне відео в соціальній мережі.

Юрій трепетно обіймав і цілував чотирилапу подружку, закутану в рушник, а Вікторія навіть пожартувала, що шоумен переплутав Бусю з коханою.

"Юра! Це... це що? Мені здається, ти трохи переплутав. Боже, яка любов! ", - говорить дружина Вікторія, спостерігаючи милу картину.

Юрій Ткач // www.instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач // www.instagram.com/yuriy_tkach/

Юрій Ткач // www.instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач // www.instagram.com/yuriy_tkach/

Варто нагадати, нещодавно Буся загубилася на вулиці, що стало справжнім шоком для всієї родини Ткачів. Собачку шукали цілих 9 годин, проте все закінчилося добре і пухнастика благополучно доставили додому.

Нагадаємо, що український комік Юрій Ткач здивував шанувальників несподіваним образом і показав, як схуд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", комік Юрій Ткач насмішив фанатів черговим відео з колегою Євгеном Кошовим.

Також портал "Українці" писав, що у мережі розповіли, кого хрестив відомий український комік Юрій Ткач.