Популярна українська телеведуча, головна ведуча зіркового шоу "Світське життя" Катя Осадча показала, як їй зараз доводиться працювати в такий важкий період пандемії коронавірусу і карантину.

Ведуча поділилася знімками, на яких стоїть в красивій сукні і масці, спеціально підібрану під її образ.

Відповідні фотографії Катя Осадча опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська ведуча не йде на карантин, а проводить нові випуски власного шоу "Світське життя". Незважаючи на те, що Катя знімає нові випуски в карантині, вона дотримується всіх правил безпеки, про які постійно говорять в МОЗ.

Останнім часом ведуча часто показує, як їй доводиться працювати в карантині, і в якому вигляді. Тепер вона знову це продемонструвала, показавши образ, в якому вона зараз веде передачу.

Так, на фото Осадча одягнена в коротке біле плаття, виставивши довгі ноги, стильною капелюшку і захисній масці, яку спеціально пошили під образ Каті.

"Коли маску знамаєш лише для фото... тепер нашому стилісту @virtsyulia потрібно зібрати образ не тільки з капелюшком, але й з маскою, такі часи. Яке фото 1 чи 2?"- запитала Катя Осадча під своїми фото в мережі.

Шанувальники яскравої телеведучої обсипали ведучу великою кількість компліментів, які Катя бачить під своїми фотографіями.

"Навіщо цей цирк, на всіх заходах все без масок , швидше маска для фото", "Без маски вже і не звично😍👍", "Звісно, без маски краще😉❤️ Браво стилісту, що так вдало зібрав образ!", "Шикарне плаття 👗", "Катя красуня завжди!!!!🤗",- із захопленням коментують фанати ведучої.

Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram
Коментарі зі сторінки Каті Осадчої в Instagram

Нагадаємо, що ведуча Катя Осадча показала, як вона працює в період карантину в Україні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведучий Юрій Горбунов і його дружина Катя Осадча показали, як вони проводять час разом.

Також портал "Українці" писав, що ведуча Катя Осадча вирішила підтримати білорусів, які повстали проти режиму Олександра Лукашенка.