Українська виконавиця Наталія Могилевська поділилася милим фото, яке сильно здивувало шанувальників.

Співачка Наталія Могилевська показала фото з новим іміджем, і привела в захват своїх шанувальників новим фото в соцмережах, на якому вона зняла себе крупним планом.

Читайте нас у Google News!

Наталя Могилевська показала свою красу і розповіла, на які зміни пішла у своєму житті, щоб виглядати так приголомшливо, і про своє ставлення до алкоголю і чоловікам.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Наталя Могилевська на фото позує з паперовим стаканчиком, в світло-бежевому жакеті і з приголомшливим макіяжем і світиться посмішкою.

"З першим днем зими! А я гріюся гарячим чаєм. Моє улюблене питання-Чай або кава? Кішка або собака? Фільм або книга? Я сама порушник всіх правил, перелопачуючи власний характер, переваги і смаки тисячу разів. Був час коли я любила починати день з келиха вина. А зараз я п'ю тільки чисту воду з монастиря, і в п'яній компанії я веселіше всіх без всяких допінгів. Ніхто не вірить як. Про мої змінилися смаки і очікування від чоловіків , я взагалі мовчу... Поговоримо?",- пропонує вона.

Шанувальників так сильно вразила зміна в особі співачки, що переважно вони стали захоплюватися її красою і способом життя, а не відповідати на питання.

Могилевська//www.instagram.com
Могилевська//www.instagram.com

"Взагалі не дізнатися, що ви з собою робите?", "Наташа ти така красива так тримати жіночого щастя тобі!!!!", "Правильно воду пити треба щоранку сиру, і будете довго молодо виглядати", "А мені подобається Ваш новий імідж ! Освіжаючий, яскравий!", "Наталя захоплююся вами Ви сильна жінка і приклад для багатьох в тому числі і для мене . Умничка спасибі!!!",- пишуть їй в коментарях.