Популярна українська співачка, відеоблогер і дизайнер Надя Дорофєєва порадувала фанатів фотографіями зі зйомок самого гумористичного проекту країни "Ліга Сміху".

Відповідні фотографії Надя Дорофєєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Успішна сольна співачка оприлюднила знімки, на яких стоїть у порожньому масивному залі перед зйомками шоу "Ліга Сміху". Вона одягнена в милий пухнастий светр білого кольору і чорну коротку спідницю. Можна звернути увагу на її новий і вже всім звичний образ – два довгих хвоста, якими вона махає в різні боки, позуючи перед камерою для фотографій.

"По-перше сьогодні я співаю в @ligasmeha 🔥по-друге-вся моя команда знає, як нелегко дався мені цей проект ... бути не в своїй тарілці, не в своєму комфортному стані-великий виклик. Я вдячна всім моїм командам за віру і дружбу ♥️ який кайф вміти сміятися над собою, тепер я це точно знаю)спасибі @ligasmeha і всім командам, що в такий складний час - ви намагаєтеся дарувати людям посмішки. Ну і додивитеся до кінця Зимовий кубок.. там у фіналі - для мене буде великий вау шок і уууууу аааа)))", прокоментувала свій пост Надя Дорофєєва.

Фанати, які підписані на артистку в соціальній мережі і вже досягли кількості в 5 мільйонів чоловік, залишили відгуки на публікацію.

"Надя, а що там на попі за напис? Сподіваюся: "я сплю з Дантесом"???"", "Цей образ і ця зачіска це вауу♥️🔥", - коментують фоловери Наді.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Нагадаємо, що відома співачка Надя Дорофєєва заінтригувала публіку цікавими кадрами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Надія Дорофєєва порадувала аудиторію знімками домашнього характеру.

Також портал "Українці" писав, що успішна співачка Надя Дорофєєва оприлюднила знімок, на якому співає свою нову пісню, і вирішила влаштувати незвичайний конкурс.