Українська співачка, актриса кіно, телебачення і мюзиклів, телеведуча, продюсер, поетеса і дизайнер, фіналістка танцювального проекту "Танці з зірками" Надя Мейхер розмістила відео в соціальній мережі. Вона порадувала фанатів своїм сильним і красивим голосом, заспівавши пісню в оперному стилі.

Відповідний Відеоролик Надія Мейхер опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На відеоленті українська співачка заспівала для аудиторії в прямому ефірі "Танці з зірками". Вона нагадала про себе, як про сильну артистку, і виконала пісню в оперному стилі і французькою мовою.

Вона одягнена в красиве легке плаття червоних тонів і впевнено стоїть біля мікрофона, радуючи глядачів своїм талантом.

"🌿Моя мрія, а слідом і мета виконувати оперні арії тягнеться давно...🍀Але ще раніше, а саме коли мені було 18 років, викладач з вокалу прослухавши, сказав, що мені потрібно виконувати оперу...) Тоді я була вже в складі колективу ВІА Гра, і оскільки нікому з керівників не було цікаво розвивати в мені ці дані, а я тоді засумнівалася в своїх здібностях, займалася естрадним вокалом.🍀Пройшли роки, і любов до класичної музики , до опери взяла верх. У 2006 році натхненником стало серйозне захоплення творчістю Maria Callas , але найскладніше , знайти свого педагога академічного вокалу... З часом знайшла💪", - прокоментувала свій пост українська співачка.

Крім цього, Надія повідомила фанатам про свій сольний виступ 23-го грудня.

"❤️ Плоди мого творчого шляху можна буде почути 23-го грудня @freedom_hall_kiev 👈До зустрічі!!!😘 ❤ ️",- підсумувала свою публікацію артистка.

Нагадаємо, що популярна співачка Юлія Саніна опублікувала гарний знімок в соціальній мережі і звернулася до фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Тіна Кароль порадувала фанатів кадрами з танцювального шоу"Танці з зірками".

Також портал "Українці" писав, що відома українська співачка Надя Мейхер порадувала аудиторію гарячими знімками.