Лікар розповіла, в чому різниця між симптомами втрату нюху при коронавірусі та ГРВІ. Про це повідомляє портал lenta.ru.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Однак хворі коронавірусом втрачають нюх інакше, ніж хворі на ГРВІ. За словами лікаря-терапевта, хворі СOVID - 19 хворіють без нежиті.

"Немає виділень, відсутня закладеність носа, немає взагалі ніякого утруднення носового дихання!,- розповіла Олена Сєлькова.

За словами терапевта, гострі респіраторні захворювання також призводять до втрати нюху, проте слизова порожнина носа повністю забита. Те ж саме стосується алергічних реакцій. Коронавірус кардинально відрізняється.

Відзначимо, що в нашому світі зареєстровано 2,4 мільйона випадків захворювання коронавірусом.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.