Український професійний танцюрист і хореограф Влад Яма оприлюднив кадри з танцювального проекту "Танці з зірками" у соціальній мережі. Він показав публіці фотознімки із закулісся шоу.

Відповідні фотографії Влад Яма опублікував на своїй сторінці в Instagram.

На знімках український хореограф показався в різноманітних стилях. Він славиться своїм смаком і певним чином. Також він і не забув про своїх колег по суддівству в самому танцювальному шоу країни "Танці з зірками".

Крім цього, особливу увагу хореограф приділив зірковим гостям-Монатіку та Лесі Нікітюк.

"Позаду 14 тижнів прямих ефірів і звикання дається взнаки. Шкірою відчуваю-так і хочеться вдягнути новенький жилет від @Mr.neatman і, в світі нервуючи, діти в кадр", - прокоментував свій пост професійний бальний танцюрист.

Також Влад поділився своїми враженнями про останній минулий сезон танцювального шоу.

"Сезон @tanci1plus1 виявився дуже складним і непередбачуваним, але, разом із тім, яскравий. Дякую величезній команді професіоналів на чолі з @zavaduk . Ви дивували навіть тих, хто бачив майже все, і не раз. Колегам @ekaterinakukhar_official @gregory_chapkis - за красу і настрій, поруч із вами завжди необхідно бути "в тонусі" Татуювання на згадку про 2020 робити немає сенсу, для цього є шрам із 12-го ефіру і 12-го павільону✌🏻", - звернувся до публіки хореограф.

Нагадаємо, що український професійний танцюрист Влад Яма оприлюднив кадр зі своїми колегами в соціальній мережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий хореограф Влад Яма показав шанувальникам, як він вміє відпочивати зі своєю сім'єю.

Також портал "Українці" писав, що популярний танцюрист Влад Яма порадував аудиторію кадром зі своєю дружиною.