Дружина Оззі Осборна захворіла коронавірусом. Про це повідомляє портал Sky News.

Свою хворобу Шерон Осборн приховувати не стала і чесно зізналася.

"Я хочу поділитися з вами, що здала позитивний тест на COVID-19", - повідомила вона.

Шерон зазначає, що була госпіталізована на короткий час, проте згодом її відправили на самоізоляцію. Головним завданням дружини бути подалі від її чоловіка - рок-музиканта Оззі Осборна, з яким вона в шлюбі протягом сорока років.

Справа в тому, що музикант страждає від хвороби Паркінсона, а це означає, що він має серйозну ймовірність перенести COVID-19 у важкій формі.

Крім цього, з'ясувалося, що знищити коронавірус можуть зубні пасти з цинком. На це піде дві хвилини.

"Результати показують, що деякі зубні пасти і рідини для полоскання рота можуть допомогти зменшити поширення SARS-CoV-2", - повідомляють експерти.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Дана хвороба зафіксована в грудні 2019 року. Спочатку вона поширилася по Китаю, а потім перекинулася на весь світ.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі