Дві китайські компанії планують відсудити в України три з половиною мільярди доларів. Про це повідомляє портал Sundries.

Йдеться про Skyrizon і Xinwei Technology, що володіють акціями Запорізького авіабудівного підприємства Мотор Січ.

Так, представляти їх інтереси будуть WilmerHale, DLA Piper і Bird & Bird. Юридична фірма Arzinger буде радником з українського права.

Позиція китайської сторони в тому, що Україна нібито експропріювала їхні інвестиції. Також вони повідомляють про те, що влада нашої країни порушила їхні права, які передбачили угоди між обома нашими державами про підозру та взаємний захист інвестицій.

Минулого року президент Мотор Січі В'ячеслав Богуслаєв продав акції свого підприємства двом китайським корпораціям. Однак після придбання акцій китайцями Служба безпеки України через суд домоглася арешту 56% акцій підприємства.

Позиція української сторони в тому, що угода про продаж даних акцій повинні були затверджені Антимопольним комітетом, одна Богуслаєв нібито проігнорував цю процедуру.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.