У соціальній мережі розмістили унікальний знімок за участю знаменитої російської та радянської співачки, народної артистки Російської Федерації, композитора, власниці унікального голосу Алли Борисівни Пугачової. Вона здалася з найближчими людьми, яких зібрала на честь свого дня народження.

Відповідну публікацію продемонстрували у фан-акаунті Алли Пугачової в Instagram.

На знімку можна побачити багато російських зірок, таких, як Максим Галкін, Крістіна Орбакайте і багатьох інших. Гості артистки купчасто зібралися на сходах в будинку знаменитості для спільного кадру.

"У колі друзів і близьких! День народження ❤️💕", - підписана публікація в соціальній мережі.

Численні фанати, підписані на фан-сторінку легендарної радянської артистки, щодня чекають нових постів за участю своєї улюблениці.

"Дивилася передачу... Алла Борисівна будучи на Кубі дуже сподобалася Фіделю Кастро...3 дні її не могли знайти.. Дійсно легенда"," добре сидимо", " оздоровлюю з днем народження! Бажаю багатьох років життя і міцного здоров'я! Любові і радості, сімейного щастя і благополуччя!", "Аллочка прошу дозволу приєднатися до кола друзів! Дуже хочеться бути поруч з вами в Росії Матінці! Думаю як тільки, так відразу! ❤ ️ 🙌 🔥 👏 ", "З днем народження", "все , на себе натягнули посмішку", - залишають відгуки фоловери Фан-аккаунта Алли Пугачової.

Коментарі на пост з фан-сторінки Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост з фан-сторінки Алли Пугачової в Instagram

Коментарі на пост з фан-сторінки Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост з фан-сторінки Алли Пугачової в Instagram

Нагадаємо, що відома російська співачка Крістіна Орбакайте повідомила цікаву новину фанатам.

Як раніше повідомляв портал " Українці, у соцмережі показали шикарний виступ Алли Пугачової на великій сцені.

Також портал "Українці" писав, що шоумен Максим Галкін поділився виступом за участю Алли Пугачової.