Відома українська актриса Ксенія Мішина поділилася постом у соцмережі. Вона показалася в щоденному вигляді і розповіла шанувальникам історію з особистого життя.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Ну що, поговоримо про злети і падіння? Буквально або фігурально ... падіння є невід'ємною частиною розвитку! Ви ж знаєте, що для того, щоб розвиватися важливо дотримуватися в житті баланс ризику і комфорту. Але коли ми ризикуємо, природно, що трапляються промахи і потрібно просто їх полюбити", - підписала знімки телезірка.

Крім цього, Ксенія розповіла історію з особистого життя.

"Поділюся з вами історією. Одного разу на проекті "Україна сльозам не вірить" дівчинка Ксюша пробувала себе і дуже хотіла, щоб її таланти помітили. Старалася, хвилювалася, але журі встановило вердикт: з танцями погано, зі співом теж не дуже, може виступи це не твоє?)) Але я пішла далі! Потім я згадувала ці слова, стоячи з Кубком танців в руці і на п'єдесталі у власному серці))) моє переконання: падіння, розчарування - це не привід зупинятися, це лише знак, що ти живий і здатний на найрізноманітніші почуття!",- звернулася до фанатів актриса.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Численна аудиторія, підписана на сторінку телезірки, не залишила без уваги свою улюбленицю і прялася коментувати публікацію Ксенії.

"Де Еллерт?", "Не гальмуй снікерсні😂 😂", "ну, ну ,шерлоки , давайте дивіться на тінь на першому фото і намагайтеся побачити там Сашу 😂", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що українська актриса Ксенія Мішина розповіла про акторську майстерність.

Як раніше повідомляв портал "Українці", хейтери вивели Ксенію Мішину з себе.

Також портал "Українці" писав, що популярна актриса Ксенія Мішина звернулася до аудиторії.