Молодий український репер OMELONI, який залив собі очі чорнилом набрав неймовірну популярність в соціальній мережі Тікток.

Про це повідомляється на порталі "Star News".

Вся Азія і Латинська Америка просто не можуть відірвати очей від незвичайної зовнішності молодого хлопця. Його популярність реально пахне нафтою.

Український репер, який завів мільйони фанатів по всьому світу, отримав славу через те, що залив очі чорною фарбою. Варто відзначити, що виглядає це досить незвично.

Скріншот репера OMELONI
Скріншот репера OMELONI

Потрібно згадати той факт, що останнім часом більшість користувачів, який користуються соціальними мережами, все частіше захоплюються нестандартними особистостями. Якраз український репер OMELONI до таких і має відношення.

Можна згадати популярного репер Елджея, який придивився мільйонам людей не тільки завдяки своїй музиці, але і нестандартною зовнішністю. У його були білі очі, з якими він проходив кілька років.

Скріншот репера OMELONI
Скріншот репера OMELONI

Тепер же і в Україні з'явився хлопець, який чимось нагадує російського репера. Ось тільки очі у його - чорні, а не білі. Велику славу він отримав завдяки різноманітним публікаціям в Тікток. Якщо придивитися, то можна зрозуміти, що хлопець одягнув лінзи, які дають незвичайні ефект, ніби хлопець залив очі чорнилом.

Саме завдяки своїй харизмі хлопець зміг домогтися популярності. За короткі терміни на його сторінку в Тікток підписалося більше 1.5 мільйона чоловік.

Нагадаємо, що Українська реперка Олена Олена потрапила в скандал через голе фото.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий український репер Потап показав свій новий кліп.

Також портал "Українці" писав, що популярний продюсер Потап виговорився про Тіну Кароль.