Вчені створили унікального робота-рибу, який виконав 11-тикілометрову подорож в глибини Маріїнської западини. Цей робот не зміг піддатися неймовірному тиску в глибинах океану.

Про це повідомляється на порталі "TNW".

Ні для кого не секрет, що Маріїнська западина вважається одним з найбільш недоступних місць на планеті. Причиною цього є низька температура і величезний тиск. Але вчені знайшли вихід із ситуації і створили унікальну рибу-робота, який зміг досягти найглибшої частини Тихого океану.

Великим проривом в технології, яке дозволило зробити це досягнення, став спеціально розроблений податливий полімерний корпус. Він деформується, не ламаючись, під високим тиском. Команда вчених з Китаю змогла вбудувати тендітні електронні компоненти, які необхідні для живлення, руху, управління та захисту.

Знімок риби-робота
Знімок риби-робота

Замість того, щоб щільно упакувати всі компоненти робота, їх розмістили окремо один від одного, щоб зробити робота більш стійким до тиску.

Що стосується зовнішнього вигляду робота, то він схожий на равлика з довгим хвостом і великими боковиками з силікону. Ластівки відкидаються, щоб привести в рух маленького робота, довжина якого становить всього 22 см (8,7 дюйма), а розмах крил - 28 см.

Нагадаємо, що у Великобританії відеокамера зняла НЛО.

Як раніше повідомляв портал " Українці", американські військові визнали, що вони зіткнулися з НЛО на полігоні.

Також портал "Українці" писав, що доросла жінка розповіла, що її неодноразово викрадали інопланетяни.