Анастасія Волочкова вже півроку щаслива в нових відносинах і навіть встигла познайомити коханого з мамою. На жаль, мати негативно відреагувала на чоловіка своєї іменитої дочки.

Анастасія Волочкова не так давно нарешті знайшла щастя в особистому житті. Балерина навіть планує вийти заміж за свого обранця, обличчя якого вона вважає за краще приховувати від громадськості.

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

А ось найближча людина не особливо радіє за балерину, яка так довго шукала гідного чоловіка. За словами Волочкової, мама ніколи не підтримувала її, коли та була щаслива у відносинах.

"Моєму щастю в особистому житті мама ніколи не раділа. Немов воно їй поперек горла ставало, нагадуючи, що сама вона балериною не стала, з чоловіком розлучилася», - зазначила Анастасія.

Аріадна Волочкова та Анастасія Волочкова
Аріадна Волочкова та Анастасія Волочкова

Волочкова зізналася, що нещодавно познайомила коханого з мамою, проте мати вибір дочки не оцінила. Через це Анастасія навіть посварилася зі своїм обранцем, проте вони з Олегом вирішили не свариться через дрібниці і не стали вмішувати матір у свої стосунки.

"Я нещодавно познайомила Олега з моєю мамою, коли ми їздили в Пітер. Сказала: "Олег, Я тебе з мамою познайомлю, ми відразу посваримся". І ми в цей же вечір в пух і прах розсварилися. Мамі Олег не сподобався. Але у нас з ним вистачило мудрості помиритися і сказати моїй мамі раз і назавжди, що ми нікому не дамо більше втручатися в наше життя і лізти в наше ліжко", – поділилася Анастасія в розмові з "Комсомольською правдою".