На превелике щастя, незвичайного кота на ім'я Барт, не поховали на кладовищі домашніх тварин, інакше це могло піти на південь. Ходять чутки, що у котів 9 життів, хоча ніяких наукових доказів цьому немає. "Кіт-зомбі", можливо, підтвердив, що це не міф.

Про це повідомляє портал "World of buzz".

Здавалося б, самий звичайний кіт, якого звуть Барт, потрапив на сторінки газет ще в 2015 року. Йдеться про те, що кіт, якого поховали, здавалося б, воскрес з мертвих. Він викопав сам себе з могили, в яку походили його колишні господарі.

Кіт Барт
Кіт Барт

Після того, як Барт з'явився між колишнім власником і Товариством захисту тварин Тампа-Бей протягом цілого року була справжня війна за опіку. Організація, яка дивилася за бідним котом, який викопав себе через п'ять днів, після того, як його поховали, змогла домовиться з власником Барта без суду. Після цього, кіт був прийнятий під опіку співробітника притулку в Тампа-Бей.

Барт, якого товариство захисту тварин Тампа-Бей також охрестило "Чудо-котом". Він любить грати з іграшками, а також з курчам у вигляді голови кабана.

Кіт Барт
Кіт Барт

"У нього все відмінно, він безумовно додав у вазі, так повинно бути, але це дуже, дуже важко заперечувати, як ви розумієте, після всього, через що він пройшов", - розповіла жінка з притулку.

Нагадаємо, що у космосі помітили незвичайний і дивний камінь, що нагадує НЛО.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відпочиваючий чоловік виявив справжнього монстра, коли гуляв по пляжу.

Також портал "Українці" писав, що будинок вагітної жінки кишить великими і жахливими щурами.