Персонал ВМС США повідомив про чергове спостереження НЛО напередодні повідомлення Пентагону про "непізнані повітряні явища" в наступному місяці, пише Daily Express.

Екіпаж USS Omaha зняв кадри "сферичного" об'єкта, що падає в океан, коли він знаходився біля узбережжя Сан-Дієго. Відео, зняте 15 липня 2019 року, потрапило в руки режисерові-розслідувачу Джеремі Корбеллу, який ділився попередніми зустрічами ВМС США з дивними об'єктами.

НЛО був знятий камерою на борту авіаносця «Омаха». Двоє членів екіпажу також помітили, що об'єкт був знятий в той час, коли опускався в океан.

Один з них вигукнув: "Вау, він впав" після того, як об'єкт зник у водах Сан-Дієго.

Як показано в кліпі, НЛО ширяв над ним протягом тривалого періоду часу.

Пан Корбелл раніше опублікував кадри трьох пірамідальних НЛО, що летять біля узбережжя Каліфорнії. Він охарактеризував відзнятий матеріал як найкраще, що він "коли-небудь бачив".

Відео, яке тепер опубліковано, як повідомляється, було зібрано цільовою групою Пентагону з невідомих повітряних явищ (UAPTF) і просочилося творцеві фільму. У короткому кліпі, знятому персоналом на борту військового корабля США "Рассел", видно три слабких кулі, що ширяють над військовим кораблем.

Прес-секретар Пентагону Сьюзан Гоф підтвердила The Sun, що "згадані фотографії та відео були зняті Військово-Морськими силами", але не прокоментувала те, що показали кадри.

Колишній лейтенант ВМС Райан Грейвс назвав НЛО і "непізнані повітряні явища" загрозою національній безпеці США. В інтерв'ю телеканалу 60 Minutes, яке вийшло в ефір днями, колишній чиновник сказав, що він і його колеги сотні разів бачили об'єкти в захищеному повітряному просторі в період з 2015 по 2017 рік.

Це також передує публікації звіту Пентагону по НЛО, який буде оприлюднений в червні.