Дівчина розповіла про жахливі події, які відбувалися в її родині. Вона говорить про те, що її переслідував і тероризував власний батько, він навіть погрожував сім'ю.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Дівчина на ім'я Джесс перенесла справжню травму, яку завдав їй власний батько. Відомо, що він вдарив її маму ножем, після чого, його посадили у в'язницю за спробу вбивства.

Варто відзначити, що за останні роки випадки домашнього насильства збільшилися більш ніж на 50%. А 30-річна дівчина на ім'я Джесс добре знайома з такими ситуаціями. Вона прекрасно знає, як жити в будинку, в якому панує насильство і жорстокість.

Фото Джесс
Фото Джесс

"Мені було 18, і я два роки не бачила свого батька Лі, коли в двері постукали двоє поліцейських. Я відразу зрозуміла, що це якось пов'язано з ним. Що він зробив на цей раз? У поліції сказали, що його звинуватили в замаху на вбивство, і мені стало погано, коли вони пояснили, що його дівчині пощастило, що вона залишилася жива після того, як їй вдарили ножем в шию. Це було шокуюче, але я не здивувалася. Майже все моє життя Лі погрожував вбити мене, а також мого брата і маму. Я знала, як нам пощастило вирватися з його злісних лап. Мені знадобилися роки, щоб усвідомити, що наша сім'я зовсім не нормальна. Лі - я ніколи не назву його татом, він був владним і часто жорстоким. Мама винесла на себе всю тяжкість цього, але він часто бив мене і щипав мене і мого брата Джеймса, який був на чотири роки молодший за мене", - розповіла Джесс.

Крім цього, дівчина розповіла про те, що батько міг вийти з себе через будь-яку дрібницю.

Фото мами і тата Джесс
Фото мами і тата Джесс

"Ми ніколи не знали, коли Лі перевернеться. Це може бути щось настільки ж нешкідливе, як поставка тарілки не в те місце. Якщо він випив, ми знали, що постраждаємо. Він бив нас через довідник "Жовті сторінки", кажучи, що це працює краще, тому що не залишає синців. Мамі, мені і моєму братові довелося давати свідчення у судовій справі проти Лі. Було абсолютно жахливо, що він вдарив свою дівчину ножем в шию, точно так же, як він погрожував вбити маму. Ми були так раді, що він був визнаний винним у замаху на вбивство своєї дівчини і засуджений до 20 років позбавлення волі. Було нелегко навчитися жити з тим, що сталося, і я пройшла курс терапії", - поділилася Джесс.

Нагадаємо, що відома телеведуча Настя Івлєєва показала сцену з маньчком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Кривому Розі зловили банду, яка займалася дитячою порнографією.

Також портал "Українці" писав, що маніяка, який полював на дівчат, посадили у в'язницю.