Після того, як роботодавці відмовилися викликати швидку допомогу своїй підлеглій, вона залишилася сліпою і паралізованою. Дівчині на ім'я Лорен - всього 18 років. Вона вирушила в Замбію, щоб допомогти табору.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Роботодавці юної дівчини виявилися "не зовсім хорошими людьми". Після того, як вона заразилася смертельною формою малярії, через яку не змогла бачити і ходити, вони не викликали їй швидку допомогу.

Підліток, родом з Великобританії, працює в Африці. Вона розповідає про те, що її боси кинули напризволяще, коли вона заразилася малярією.

18-річна Лорен прилетіла до Замбії, щоб допомогти в національному парку, але після того, як вона заразилася смертельною заразою, вона не змогла навіть ходити.

Малярія
Малярія

Дівчина розповіла, що замість допомоги її роботодавці залишили її, не надавши ніякої допомоги. Тільки після того, як місцеві жителі її виявили, дівчині була надана медична допомога.

"Я пропрацювала сім місяців в заростях на півночі Замбії і отримала життєвий досвід, не приємний. Це, безумовно, був момент дорослішання. У національному парку було місце, куди я могла прийти на допомогу, управляти будиночком і доглядати за гостями, але коли я дісталася туди, стало ясно, що їм погано керують. Генеральний менеджер і його дружина були не дуже хорошими людьми. Люди не виконували свою роботу. Зрештою, я керувала будиночком і проводила екскурсії, хоча я тільки що приїхала в Африку. Потім я захворіла малярією. Менеджери залишили мене в моєму будинку на два дні, що було небезпечно з малярією. Я не могла ні підняти голову, ні поворухнутися, тому що заразилася церебральної малярією, яка може досить швидко вбити. Я не могла нічого їсти і пити. Зрештою, замбійська команда змусила менеджера відвезти мене в місцеву клініку. Я була в такому поганому стані, що я осліпла", - розповіла юна дівчина.

Лорен була переведена в місіонерський госпіталь, де вона пройшла курс лікування і, на щастя, знову знайшла зір.

Фото Лорен
Фото Лорен

Нагадаємо, що зниклу дівчину випадковим чином знайшли в каньйоні.

Як раніше повідомляв портал " Українці", 39-тирічна жінка зникла з дому і залишила загадкову записку.