Не дивлячись на те, що пляжні рятувальники боролися щосили, їм не вдалося врятувати серфера, якого вбила 4.5-метрова акула. Чоловік у віці 50 років займався серфінгом на пляжі Танкаррі.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Акула вкусила чоловіка за верхню частину стегна. Люди на пляжі в Австралії намагалися його реанімувати після того, як витягли на берег. Він був убитий гігантською 4,5-метровою акулою після того, як герої-пляжники відчайдушно билися за порятунок життя.

Швидка допомога Північно-Західного Уельсу написала в Твіттері: "Незважаючи на всі зусилля парамедиків і перехожих на місці події, людину не вдалося реанімувати".

Фото акули
Фото акули

За словами вчених, які досліджували зображення рани людини, акула, ймовірно, має розміри - приблизно 4,5 метра.

У понеділок на одному березі були виявлені дві помічені Акули-розміром 2,5 і 2,8 метра, але жодна з них не несе відповідальності за напад.

"Перехожі, в тому числі фельдшер на пенсії, виконали доблесну роботу, витягнувши пацієнта з води і почавши штучне дихання до прибуття медпрацівників. Медики і поліція добре працювали разом в зіткненні на складній місцевості. Ми співчуваємо родині цієї людини в цей важкий час", - сказав інспектор швидкої допомоги Сміт.

Фото медиків
Фото медиків

Місцевий рятувальник Брайан Вілкокс сказав, що напад був "досить безпрецедентним", додавши: "Я не можу пригадати коли-небудь нападу акул в цьому районі". Він сказав, що навколо кружляв дрон і були помічені акули.

Пляж Танкаррі та інші прилеглі об'єкти будуть закриті не менше 24 годин. Рада MidCoast розмістила на своїй сторінці в Facebook: "Ми закрили всі пляжі від Black Head до One Mile у Форстері. Це рішення було прийнято на підставі ради офіційних осіб Surf Life Saving NSW. Ми оновимо тут, як тільки пляжі знову відкриються".

Нагадаємо, що американські вчені створюють робота-вбивцю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", мисливці вбили унікального білосніжного оленя.