Олексій Петров розмістив на своєму YouTube-каналі відеоролик, в якому жорстко відповів Сніжані Єгорової, раніше назвала українських воїнів, готових захищати країну ціною власного життя, «р * гулямі» і «селюками».

Читайте нас у Google News!

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

За словами лейтенанта ВСУ, він рані працював директором в одній компанії, а зброю взяв в руки, щоб захистити сім'ю, коли на Україну напала Росія, повідомляє Replyua.net.

Нагадавши слова Єгорової, що на фронт, мовляв, відправляються одні селюки і люди, які нічого не досягли в житті, Петров привів один приклад - Василь Сліпак, успішний оперний співак, якого знала вся Європа. Ця людина не р * гуль, і не селоюк. Як ви думаєте, він сформувався, як особистість, йому було що втрачати?

Петров також зазначив, що якби біля будинку Єгорової лягла 120-міліметрова міна, то телеведуча об*сралася б, і це не перебільшення. А після того, як закричали б діти, вона об*сралі б ще раз.

Звісно. Єгорова може сказати, що не потребує ні в чиїй захисту, і її захистить чоловік. За словами Петрова, він уже не раз чув щось подібне - до тих пір, поки поруч не починають лягати міни, або в будинок влітає снаряд «Граду».

Петров підкреслив - Єгорової потрібно зрозуміти, що ось від цього жаху українців і захищає українська армія. Так що р * гуль - це вона сама, людина, яка не може цінувати очевидне. Читайте також: Зеленський розповів про основні завдання, які він поставив перед собою.