У відвертій розмові фотограф та продюсер Світлана Вольнова розповіла про страшну трагедію, яка змінила її назавжди, про те, що могла стати ведучою відомого українського шоу та про те, навіщо її подруга листувалася замість неї з її колишнім чоловіком.

Світлана Вольнова відверто розповіла, що смерть свого близького друга, дизайнера Сергія Єрмакова вона переживала навіть більше, ніж смерть власного батька: «Це більше ніж друг, розумієш? Коли він пішов, зникла якась частина мене. Тому що я трималася за те «Світське життя», за «Вольності» Вольнової, за щось ще. Пішов Сергій, я зрозуміла, що починається новий етап мого життя. І я дуже важко це пережила. Мені було так складно, що мені здавалося що я втратила частину себе. Моє минуле життя пішло. Мені навіть соромно зізнаватися, але смерть Єрмакова я переживала на рівні зі смертю свого батька. А в якусь мить навіть більше».

Світлана Вольнова
Світлана Вольнова

Також Світлана Вольнова розповіла, чому не продовжила свою телевізійну кар’єру. За словами ведучої їй надходили пропозиції від українських телеканалів, проте там її не хотіли бачити. «Мене ніхто нікуди не брав. На мене була заборона всюди. Я не знаю, яка причина. Мене на Новий канал запросили робити шоу, яке потім вела Фреймут. Воно вперше було запропоноване мені. Там сказали: «Вольнова?». Та ніколи в житті». Світлана зазначає, що її також запрошували працювати на телебаченні в Америці, проте тоді стали на заваді проблеми з мовою.

Зірка поділилася особистим і розповіла історію знайомства зі своїм другим чоловіком – американцем Річардом. «Це подруга відправила мої модельні фото і переписувалась замість мене певний час. Тому що я говорила французькою, але не говорила англійською. Коли вона мені сказала: «Річард приїжджає завтра», - і ми поїхали зустрічати його, я в неї запитала, хто це взагалі такий». При зустрічі чоловік зрозумів, що насправді з ним листувалася інша дівчина, проте вирішив продовжити спілкування. Світлана і досі вдячна подрузі за це знайомство.