Папараці вдалося вперше зняти принцесу Беатріс і її чоловіка Едоардо Мапеллі-Моцці з їх спільною дитиною – маленькою донькою Сієною, яка з'явилася на світ 18 вересня, повідомляє видання Express.co.uk.

І хоча обличчя малятка вони поки так розгледіти і не змогли, фанати були раді і тому, що взагалі побачили всю сім'ю разом. Шанувальники королівської сім'ї не могли не помітити, що Беатріс виглядає прекрасно. Вона, схоже, вже встигла Скинути більшу частину кілограмів, набраних за час вагітності.

Знімки були зроблені під час прогулянки принцеси з чоловіком і донькою в лондонському Regent's Park. 33-річна принцеса виглядала абсолютно щасливою, вона посміхалася і сміялася, спілкуючись з чоловіком. А їх маленька дочка в цей час мирно лежала в колясці, що приховувала її обличчя.

Зауважимо, що подружжя вирішило поки не публікувати знімки дівчинки. Однак на початку жовтня вони поділилися знімком відбитків ніжок Сієнни, розчуливши цим своїх фанатів.

Оголошуючи про народження дочки, Беатріс написала у своєму Твіттері:

"Ми надзвичайно раді повідомити, що назвали свою дочку Сієнна Елізабет Мапеллі-Моцці. Ми з малятком відчуваємо себе добре і раді, що у неї є такий чудовий старший брат".

Сієнна стала вже дванадцятою за рахунком правнучкою Єлизавети II. Для Едуардо Сієнна – це вже друга дитина, адже у нього є син Крістофер Вульф, якого йому народила його колишня подружка Дарою Хуанг.

До того ж, принцесі Беатріс вдалося налагодити прекрасні відносини зі своїм пасинком, який взяв активну участь у церемонії її одруження з Едуардо, що відбулася в липні 2020 року.

Внучка Єлизавети зізналася, що допомагала Крістоферу з домашніми завданнями під час пандемії. А в серпні цього року розповіла, що завжди ставилася до хлопчика, як до "додаткового" сина, а не прийомного.