У студії проєкту "Викриття. Післямова" зірка відверто поділилась своїми б`юті-рецептами

Цього року Ауріка Ротару змінила імідж та випустила нові пісні. Як зізналася співачка, вона вирішила попрацювати окремо від зіркової сестри: «Якщо раніше я гастролювала з Софією Ротару, то тепер розумію, що можу бути незалежною співачкою. Я хочу попрацювати сама, зайнятися собою», - поділилась Ауріка.

У свої 62 роки Ауріка Ротару виглядає приголомшливо, тож ведуча Анна Свірідова поцікавилася секретом її краси - харчування це і спорт чи все ж генетика? На що Ауріка відповіла: «У першу чергу, звісно ж, генетика. Я вдячна татові і мамі за те, що вони так нагородили нас. У нас всі в родині виглядають чудово».

Ауріка Ротару
Ауріка Ротару

Також Ауріка Ротару розповіла, що не дотримується дієт: «Я люблю звичайну домашню їжу. Коли ми зустрічаємося з Софією, можемо посмажити картоплі, любимо яйця і їмо їх хоч тричі на день! У дитинстві у нас було господарство, корова, тому ми їли домашній сир, яйця, пили молоко. Зараз, коли збираємося в селі, завжди накриваємо на стіл і можемо випити домашнього вина. Але коли ми вдома, то, звісно ж, намагаємося менше їсти і більше ходити, я часто катаюся на велосипеді».

Та все ж одну таємницю стрункості співачка таки розкрила: «Я раніше практикувала голодування. Могла не їсти два тижні, пила тільки воду. Усім готувала смаколики, але сама трималась заради зовнішності», - зізналась Ауріка Ротару.