54-річна мешканка Великобританії Кетрін Янг вимазала обличчя 12-тижневого кошеня Морріца його власними фекаліями, перш ніж жбурнути його в пральну машину в своєму будинку в Клактоні, Ессекс.

Магістратський суд Колчестера почув, що чорно-біле кошеня помер після повного циклу прання.

Янг зізнався у двох порушеннях захисту прав тварин після судового переслідування RSPCA. Тепер вона позбавлена права утримувати всіх тварин на невизначений термін. У суді з'ясувалося, що RSPCA взялися за справу після того, як 15 червня Янг подзвонила у ветеринарну клініку і повідомила, що одне з її кошенят померло вдома.

Того вечора вона прибула з Морріцем, який вже був холодним і жорстким і одним живим кошеням на ім'я Боббітц. На запитання ветеринара про те, що сталося, Янг визнала, що шбурнула Морріца в пральну машину, тому що кошеня було "неслухняним" і пісяло в будинку.

Вона сказала, що витерла кошеня фекаліями, щоб дати йому урок, перш ніж покласти його в пральну машину на короткий цикл, щоб гарненько відмити шерсть. Жінка зізналася, що робила це раніше, і Морріц був в порядку.

Янг також зізналася ветеринару, що раніше в якості покарання вона не давала корм і воду обом кошенятам як мінімум на 24 години. Боббітц, напівдовге чорно-біле кошеня, був обстежений і виявився клінічно здоровим.

У своїх свідченнях у суді ветеринар сказав: "я вважаю, що померле кошеня зазнало значних непотрібних страждань через те, що його навмисно помістили в пральну машину, а потім запустили цикл прання. Обертання машини і води викликало значний біль, травми і величезний стрес".