18 жовтня, IT-гігант компанія Apple презентувала свої нові електронні девайси – зокрема чергове покоління ноутбуків MacBook і навушники AirPods 3.

Однак, на презентації не було показано ще одного дуже потрібного товару, який проте з'явився в інтернет-магазині Apple відразу ж після завершення презентації.

серветка Apple
серветка Apple

Мова йде про дуже модну і просунуту серветку для дисплеїв. Виконана з м'якого, неабразивного матеріалу серветка нового покоління підходить для того, щоб очищати дисплеї будь-яких пристроїв Apple, в тому числі скла з нанотекстурою.

Ціна такої диво-серветки в США всього $19 (близько 500 гривень - Ред.). На модну серветку вже можна оформити замовлення на сайті Apple. Сервісна служба компанії обіцяє виконати доставку протягом одного-двох тижнів.

серветка Apple
серветка Apple

Нагадаємо, що Apple на своїй презентації 18 жовтня представила бездротові навушники AirPods третього покоління з дизайном як у Pro-моделей і підтримкою адаптивного еквалайзера, потужні чіпи для ноутбуків M1 Pro і M1 Max, а також 14- і 16-дюймові MacBook Pro з повним редизайном.