За інформацією сайтів з пошуку роботи, робітники і співробітники сфери торгівлі в Києві заробляють на порядок більше, ніж представники аналогічних професій в столиці Росії Москві.

Це помітив підприємець Роман Пелех і опублікував відповідний пост на своїй сторінці в Facebook.

Він підкреслив, що про те, що в Києві робітники заробляють більше, ніж у Москві, свідчать не "офіційні дані Росстату", а реальні заробітні плати. Підприємець дійшов такого висновку, коли проаналізував ринок праці, а саме заробітні плати, які пропонують московські та київські роботодавці.

"Ладно. Ось вам реальні зарплати в Москві і Києві. Якщо ви мені не вірите що вони – це провінція. Але вірите Росстату про середню ЗП по Москві", – написав Пелех.

Підприємець опублікував скріншоти сторінок популярних сайтів з пошуку роботи, які підтверджують його заяву.

пост підприємця Романа Пелеха в Фейсбук
пост підприємця Романа Пелеха в Фейсбук

Порівняння зарплат в Києві і в Москві

Стало відомо, що гіпсокартонщик в Києві отримує до $2200 на місяць, а в Москві такий же фахівець може заробити максимум $1300 на місяць. Електромонтер в столиці України заробляє до $875 на місяць, а в столиці Росії — до $640 на місяць.

Що стосується працівників у сфері торгівлі, то звичайний продавець-касир у Києві отримує до $760 на місяць, а в Москві — до $600 на місяць.

"Це при тому, що вартість продуктів, оренди та проїзду а Москві іноді в два рази вище", – додав експерт.