Сотні і тисячі морських істот, у тому числі крабів і омарів, вимиває на пляжах Тісайд, у Великобританії.

Величезна кількість морських істот раптово почала вимиватися на деяких північно-східних пляжах. Мертві і живі краби, омари і безліч різних видів ракоподібних були виявлені на пляжі між Марске і Солтберн в Тіссайді, причому купи їх в деяких випадках доходили до пояса.

Вони також були викинуті в Сітон-Керью і далі на північ в Сіхемі, повідомляє TeessideLive. Агентство з навколишнього середовища підтвердило в понеділок, що воно почало розслідування події і з'ясовує, чи винен інцидент із забрудненням.

Тисячі морських істот виносить мертвими на пляжі
Тисячі морських істот виносить мертвими на пляжі

Мешканка Марске Шерон Белл, яка щодня гуляє по пляжу біля свого будинку, сказала, що кількість тварин неухильно зростала за останні два тижні, назвавши це найгіршим випадком, який вона коли-небудь бачила.

Вона вийшла рано вранці в понеділок, фотографуючи схід сонця зі своїм чоловіком Крістофером, і коли пара прибула на пляж, вони були в жаху, виявивши всіх морських істот. Наступні чотири години вони провели, намагаючись повернути живих у море.

"Я вийшла на звичайну прогулянку від Марске до Солтберна і була абсолютно вражена і засмучена, побачивши в деяких місцях водорості глибиною по пояс, заповнені тисячами мертвих і живих крабів і омарів всіх видів. Я ніколи не бачила нічого подібного. Ми з чоловіком годинами намагалися викинути в море стільки живих, скільки могли, тут щось дуже і дуже не так. Протягом декількох тижнів це накопичувалося вздовж нашого узбережжя, і ніхто нічого не робить", – сказала 48-річна місіс Белл.

Вона прожила в цьому районі 21 рік і, за її словами, ніколи не бачила нічого схожого на ту сцену в понеділок вранці – навіть після сильного припливу або шторму.

Тисячі морських істот виносить мертвими на пляжі
Тисячі морських істот виносить мертвими на пляжі

"Це було просто жахливо бачити. Вони накопичувалися останні пару тижнів, але я ніколи не бачила нічого подібного. У деяких місцях це було так глибоко і так високо", – каже жінка.

Представник агентства повідомив TeessideLive в понеділок, що вони розглядають питання про те, чи може бути винен інцидент із забрудненням.

"Ми працюємо з партнерами з центру навколишнього середовища, рибальства та аквакультури та управління з охорони прибережного рибальства на північному сході країни, щоб з'ясувати, чому сотні мертвих крабів викинулися на берег в гирлі річки Тис і на сусідніх пляжах", – сказав представник служби охорони навколишнього середовища.