У першому випуску нового сезону шоу "Маска" Андрій Данилко знову з'явився у чорному, як це було протягом попереднього сезону.

Артист підкреслив свій образ звичною кепкою та маскою. Але особливий шквал емоцій у глядачів викликали його капці.

«Я давно ходжу на ефіри у капцях, бо мені так зручно. І раніше всі говорили – це непристойно і треба взути кросівки. А зараз подивіться на останні модні тенденції – я випередив моду, адже ходжу так з 2005 року! Та й взагалі, це зручно, плюс, у мене постійно відпочивають ноги, бо на сцені я на підборах, і ось – це тренд», – зізнався зірковий детектив Андрій Данилко у BACKSHOW проєкту.

Також артист розповів про те, чому він постійно перебуває у залі у масці. Виявляється, вся річ у символізмі – маска потрібна артисту, щоб відповідати назві шоу. Більше того, за словами Данилка, він щоразу з'являється на шоу в усьому новому, просто глядачі цього не помічають:

«У мене чорних речей величезна купа. Я купую в мас-маркеті – дешево та сердито! Дуже зручна штука. Ось, мої колеги тут витрачаються на костюми – це божевільні гроші і все на один раз. А у мене така вдало придумана спецовка», – прокоментував Андрій Данилко на знімальному майданчику.