На ній була різнобарвна сорочка, що переливається безліччю синіх, червоних, зелених і срібних дорогоцінних каменів, пишуть Українці з посиланням на Daily Mail.

Замість слів вона підписала фото кількома смайликами. Перший і третій були зірками, а другий – блискучим серцем.

Повідомлення в соціальних мережах з'явилося через кілька годин після того, як E!Новини повідомили, що вона та її кавалер Бен Аффлек робили все можливе, щоб побачити один одного під час зйомок фільмів у різних штатах.

Дженніфер Лопес з дітьми
Дженніфер Лопес з дітьми

"Вони обидва знімають протягом тижня на знімальних майданчиках, але по можливості зустрічалися. Вони складають свій розклад, так що можуть бути впевнені, що бачилися кожні кілька днів. Між ними все добре, і вони залишаються на зв'язку. Вони зайняті своїми проектами, але також знаходять час, щоб побути разом", – повідомив виданню Інсайдер.

В даний час Лопес знімається у фільмі "Матері" у Ванкувері, а Аффлек старанно працює над "Гіпнотиком" Роберта Родрігеса, зйомки якого проходять в Техасі.

Джерело також повідомило E! що Лопес прилетіла не тільки до свого чоловіка, але і до дітей, які повернулися в Лос-Анджелес. Вона ділить 13-річних близнюків Еммі і Макс зі своїм колишнім чоловіком Марком Ентоні.

Бен Аффлек з дітьми
Бен Аффлек з дітьми

Пара провела багато часу разом цього літа після відродження своїх відносин у травні і працювала над об'єднанням своїх сімей. Ці два, безумовно, побачать один одного в найближчі пару місяців. Джерела повідомили Entertainment Tonight, що закохані планують провести відпустку разом.

"Вони планують провести відпустку разом, а також зробити кілька подорожей поодинці. Вони хочуть бути разом весь час, тому їх наступні великі події – День Подяки і Різдво. Є багато чого координувати, тому вони це з'ясовують", – сказав інсайдер.

Джерела також повідомили виданню, що діти Аффлека і Гарнер люблять Лопес, а його колишня Дженніфер Гарнер відчуває, що їй нема про що засмучуватися, оскільки Бен і її діти щасливі.