Jamala – співачка, чий магічний голос підкорив усю Європу, а зараз продовжує підкорювати українців. Крім успішної кар'єри і загальної любові, артистка має прекрасну родину: вона щаслива дружина і мама.

Та кілька місяців тому ім'я співачки ледь не вперше почало фігурувати в скандалі: Jamala неочікувано пішла від свого продюсера, з яким працювала 11 років.

Продюсер Ігор Тарнопольський настільки не очікував, що це може статися, що звинуватив колишню підопічну у непрофесійності і неповазі. А ще співачка досі не має доступу до власної сторінки на ютубі.

«Ми вирішили завершити співпрацю з Ігорем і, мені здається, що це рішення, прийшло до мене дуже швидко, – коментує Jamala. – Я нічого не постила в ютубі через те, що якийсь час мала обмежені юридичні права. Але, я думаю, що найближчим часом ми все ж таки доробимо це і все буде круто».

Фото Джамали
Фото Джамали

З новою командою зірка почувається набагато комфортніше. Хвилюється зараз лише тому, що через погіршення епідемічної ситуації доведеться знову скасовувати концерти. Та навіть якщо в умовах пандемії виступів не буде, співачка все одно знайде, чим здивувати своїх прихильників. А от весь вільний час артистка присвячує синам.

«Я намагаюсь постійно залишати час для сім'ї, для моїх хлопців. Тому що вони моє натхнення і якщо вони будуть сумувати, мені буде сумно так само, і навпаки. У неділю вечеряємо сім'єю, нам важливо, щоб всі: бабусі, дідусі збиралися, розмовляли кримськотатарською мовою», – розповіла співачка.

Та з таким завантаженим графіком роботи Jamala все ж не може весь час присвятити коханим чоловікам. Тому кожен момент, пов’язаний з ними, для співачки дуже важливий.

«Мій старший син Емір-Рахман, якому зараз 3 роки, постійно вигадує якісь фрази, каже: «Я тебе дуже люблю повільно». А пояснює це так: «Повільно – це ж довгий час». Ось така логіка», – усміхаючись, коментує Jamala.