Підліток залишився з болісними опіками третього ступеня після того, як спробував випробування підглянуте в TikTok, яке засноване на надзвичайно популярному шоу Netflix "Гра в кальмара", повідомляє Daily Mail.

Ейден Хіггі спробував виконати випробування соти, яке підгледів в популярному корейському серіалі, тому що йому було нудно під час локдауну. 14-річний хлопець хотів спробувати вирізати форму з цукрової печеньки за допомогою шпильки і приступив до приготування власної солодкої закуски за рецептом, який він знайшов в TikTok.

Але трапилася катастрофа, коли тарілка, не призначена для мікрохвильової печі, що містить воду, бікарбонатну соду і цукор, вибухнула, вистріливши киплячию гарячою речовиною по його нозі.

повтор трюків з серіалу "Гра в кальмара"
повтор трюків з серіалу "Гра в кальмара"

"Це було схоже на іриску, яка пропалювала до нервів. Оскільки це був цукор і пластик, сплавлені разом, він стікав по його нозі від коліна до гомілки, і він прилипав і продовжував горіти, горіти і горіти", – розповіла Хелен, його мама, Daily Telegraph.

Травми ноги Ейдена були настільки серйозними, що лікарі побоювалися, що йому знадобиться трансплантат шкіри. Після того, як підліток був доставлений в лікарню, опіки зажили добре, але йому все одно доведеться провести наступний рік в щільній пов'язці.

Хелен додала: "Це шокує, що така проста дія, як виготовлення сот, може мати такі серйозні наслідки. Вона закипіла до неймовірної температури, і коли він вийняв чашку, вона вибухнула у нього в руці".

Ейден не єдина дитина, яка отримала опіки під час спроби повторити випробування з популярного серіалу, і лікарі сказали, що двоє інших хлопців також були госпіталізовані в дитячу лікарню Вестміда минулого місяця.